Mistrovství světa / Evropy v běhu na 24 hodin

Říjen 2004 - Brno-Vinohrady

Fotogalerie - Start závodu (223 obrázků)

Návštěvníků: 1991
Jazyk / language
 Česky
 English
Tato stránka
 Základní info
  Časový plán
  Průběh tratě
  Vinohrady 21.10.2004
  Startovní listina
  Výsledky
  Ohlasy v tisku
Výběr fotek podle obsahu:
 Okolí Vinohrad
 Dějiště závodu
 Trať závodu
 Technická konference
 Zázemí závodu
 Start závodu
 Průběh za tmy
 Poslední okamžiky
 Vyhlášení vítězů

Další odkazy
 Ultramaraton
 International (IAU)
 Championchip

Tvůrce a garant této stránky
 
PA230001 PA230002 PA230003 PA230004 PA230005
23.10.2004 9:27: 23.10.2004 9:27: 23.10.2004 9:27: 23.10.2004 9:29: 23.10.2004 9:29:
PA230006 PA230007 PA230008 PA230009 PA230010
23.10.2004 9:29: 23.10.2004 9:31: 23.10.2004 9:33: Jaroslav Kaše 17:KAŠE Jaroslav 23.10.2004 9:33: 23.10.2004 9:34:
PA230011 PA230012 PA230013 PA230014 PA230015
23.10.2004 9:34: 23.10.2004 9:37: 23.10.2004 9:37: 23.10.2004 9:48: 23.10.2004 9:49: Hlavní rozhodčí Jaroslav Kocourek
PA230016 PA230017 PA230018 PA230019 PA230020
23.10.2004 9:49: 23.10.2004 10:01: 23.10.2004 10:01: 17:KAŠE Jaroslav 124:BANASIAK Alicja 35:JAKUBIK August 36:MACHERZYNSKI Czeslaw 134:GAYTER Sharon 23.10.2004 10:02: 23.10.2004 10:02:
PA230025 PA230026 PA230027 PA230028 PA230029
23.10.2004 10:06: 89:ORSI Sergio 23.10.2004 10:06: 73:NUNES Valmir 85:BARICHELLO Gastone 175:RAARUP Soren 23.10.2004 10:06: 34:GULBIERZ Marek 23.10.2004 10:07: 2:BYCHKOV Vladimir 3:KAZANTSEV Andrei 17:KAŠE Jaroslav 35:JAKUBIK August 55:CHRISTOFFERSEN Lars 53:HENRIKSEN Alex C. V. 23.10.2004 10:07: 52:LEE Kangyoun 11:SOLODOVNIKOV Andriy
PA230030 PA230031 PA230032 PA230033 PA230034
23.10.2004 10:07: 24:LEBON Loic 30:LINDVAI Slavomír 57:TRANUM Henrik 23.10.2004 10:07: 87:LAVARDA Remo 101:REUTOVICH Irina 23.10.2004 10:07: 26:HARDEL Claude 78:KOVAL SIARHEI 134:GAYTER Sharon 91:RUZZIER Sergio 92:TARASCIO Vincenzo 32:GALLIK František 23.10.2004 10:07: 91:RUZZIER Sergio 179:MAMMOLI Antonio 23.10.2004 10:07: 16:HUNČOVSKÝ Martin 19:SOLNIČKA Petr 20:HOFMAN Jiři 102:EREMINA Galina
PA230035 PA230036 PA230037 PA230038 PA230039
23.10.2004 10:07: 9:KARNAUSHENKO Yuri 14:DVOŘÁČEK Vlastimil 20:HOFMAN Jiři 46:YLÄ-NIKKILÄ Pekka 23.10.2004 10:07: 9:KARNAUSHENKO Yuri 45:SILVENTOINEN Marko 176:KREJČÍ Jiří 23.10.2004 10:07: 82:LISS HUGO 88:MAZZEO Antonio 128:SÖRÖS Erika 23.10.2004 10:07: 47:PIRRUNG Roy 156:BAKWIN Peter 130:REED Pam 122:FIRMIN Nathalie 123:BEC Brigitte 94:DI VITO Lorena 131:POWELL Sandy 23.10.2004 10:08: 42:LEINONEN Seppo 49:EPPELMAN Scott 61:TANAKA KATSUHIRO
PA230040 PA230041 PA230042 PA230043 PA230044
23.10.2004 10:08: 43:AALTO Pekka 188:SARAPATKA Pavel 23.10.2004 10:08: 129:WERDERITS Brigitta 188:SARAPATKA Pavel 199:WEISS Michal 23.10.2004 10:08: 54:ANDERSEN Jan Michael 108:MYTROFANOVA Kateryna 23.10.2004 10:08: 178:LINHART Miloš 108:MYTROFANOVA Kateryna 63:YAEGASHI TOMOHIKO 71:HENDRIKS Tom 113:HŮRKOVÁ Dagmar 23.10.2004 10:08: 106:BORZYKH Tatyana 107:MYTROFANOVA Nina 62:TAKADA RYUJI 65:FRYKHOLM, Geir 67:JACOBSEN Ulf 68:STRAN, Lars
PA230045 PA230046 PA230047 PA230048 PA230049
23.10.2004 10:08: 107:MYTROFANOVA Nina 62:TAKADA RYUJI 65:FRYKHOLM, Geir 67:JACOBSEN Ulf 23.10.2004 10:08: 125:BÉRCES Edit 79:SHYNKAROU IVAN 146:LE BAIL Pascal 23.10.2004 10:08: 39:KISS Zoltán 135:THEVENET-SMITH Ramon 152:LUSKANDL Lisa 23.10.2004 10:08: 166:HORÁK Pavel 189:SCUKA Silvio 23.10.2004 10:09: 164:GROTTO Antonio 112:JUDOVÁ Martina 116:ILLETSCHKO Claudia 117:NEUHAUSER Gerlinde 163:FAPŠO Michal
PA230050 PA230051 PA230052 PA230053 PA230054
23.10.2004 10:11: 89:ORSI Sergio 23.10.2004 10:13: 73:NUNES Valmir 23.10.2004 10:14: 34:GULBIERZ Marek 36:MACHERZYNSKI Czeslaw 23.10.2004 10:14: 17:KAŠE Jaroslav 35:JAKUBIK August 23.10.2004 10:14: 2:BYCHKOV Vladimir 29:HRMO Ľubomír
PA230055 PA230056 PA230057 PA230058 PA230059
23.10.2004 10:14: 51:GRAF Karl 1:BECKERS Paul 31:SEMAN Peter 23.10.2004 10:14: 25:PROVOST Dominique 28:CONRAUX Emmanuel 23.10.2004 10:15: 6:KHIROV Eduard 103:KOVAL Irina 16:HUNČOVSKÝ Martin 23.10.2004 10:15: 16:HUNČOVSKÝ Martin 23.10.2004 10:15: 74:NETO Sebastiao Ferr. 27:LEROUX Christian
PA230061 PA230062 PA230063 PA230064 PA230065
23.10.2004 10:15: 78:KOVAL SIARHEI 93:ZAVA Luca 46:YLÄ-NIKKILÄ Pekka 23.10.2004 10:15: 48:GEESLER John 9:KARNAUSHENKO Yuri 102:EREMINA Galina 23.10.2004 10:15: 9:KARNAUSHENKO Yuri 102:EREMINA Galina 20:HOFMAN Jiři 23.10.2004 10:15: 136:LEE Guija 23.10.2004 10:16: 4:USHAKOV Evgeniy 31:SEMAN Peter 47:PIRRUNG Roy 195:ŠOUREK Jan
PA230066 PA230067 PA230069 PA230070 PA230071
23.10.2004 10:16: 170:CHORUGENKO Leonid 198:VASUTIN Volodymyr 23.10.2004 10:16: 119:JEHANNO Veronique 120:SEMUR Joelle 123:BEC Brigitte 23.10.2004 10:16: 121:MUSY Colette 122:FIRMIN Nathalie 126:CZIBOLYA Anna 128:SÖRÖS Erika 161:CASTAGNOLI Mario 23.10.2004 10:16: 18:OSLADIL Miroslav 80:FRANZEN LEIF 144:HARTIKAINEN TORILL-F 27:LEROUX Christian 23.10.2004 10:17: 178:LINHART Miloš 125:BÉRCES Edit 127:NAGY Krisztina
PA230072 PA230074 PA230075 PA230076 PA230077
23.10.2004 10:17: 62:TAKADA RYUJI 140:KAMURA MASAE 143:OKANDA SACHIKO 186:PROKOP Karel 23.10.2004 10:19: 180:MARCHESI Ermes 23.10.2004 10:20: 17:KAŠE Jaroslav 23.10.2004 10:21: 103:KOVAL Irina 101:REUTOVICH Irina 23.10.2004 10:21: 101:REUTOVICH Irina 26:HARDEL Claude 22:ORÁLEK Daniel 16:HUNČOVSKÝ Martin 84:WALLSTROM KENNY
PA230078 PA230079 PA230080 PA230081 PA230082
23.10.2004 10:23: 181:MICHELETTI Angelo 15:ONDRUŠ Jan 42:LEINONEN Seppo 183:ŠIKULA Ivo 23.10.2004 10:25: 199:WEISS Michal 107:MYTROFANOVA Nina 105:TARASOVA Nadezda 23.10.2004 10:26: 98:SENFTER Irene 116:ILLETSCHKO Claudia 43:AALTO Pekka 23.10.2004 10:26: 106:BORZYKH Tatyana 23.10.2004 10:28: 1:BECKERS Paul 51:GRAF Karl 58:SEKIYA RYOICHI
PA230083 PA230084 PA230085 PA230086 PA230087
23.10.2004 10:28: 8:ANISSIMOV Evgueni 66:HAVSTEIN, Kjetil 69:SKARPSNO Egil 28:CONRAUX Emmanuel 23.10.2004 10:28: 48:GEESLER John 22:ORÁLEK Daniel 84:WALLSTROM KENNY 23.10.2004 10:28: 16:HUNČOVSKÝ Martin 101:REUTOVICH Irina 12:KHRISTENOK Valeriy 13:SERYY Ivan 23.10.2004 10:29: 180:MARCHESI Ermes 23.10.2004 10:30: 195:ŠOUREK Jan 20:HOFMAN Jiři
PA230088 PA230089 PA230090 PA230091 PA230092
23.10.2004 10:31: 15:ONDRUŠ Jan 23.10.2004 10:32: 18:OSLADIL Miroslav 23.10.2004 10:33: 107:MYTROFANOVA Nina 23.10.2004 10:33: 108:MYTROFANOVA Kateryna 113:HŮRKOVÁ Dagmar 143:OKANDA SACHIKO 71:HENDRIKS Tom 23.10.2004 10:34: 98:SENFTER Irene 116:ILLETSCHKO Claudia 91:RUZZIER Sergio 166:HORÁK Pavel
PA230093 PA230095 PA230096 MS24h.Brno.Start.001 MS24h.Brno.Start.002
23.10.2004 10:35: 22:ORÁLEK Daniel 117:NEUHAUSER Gerlinde 106:BORZYKH Tatyana 23.10.2004 10:37: 134:GAYTER Sharon 23.10.2004 10:37: 20:HOFMAN Jiři 19:SOLNIČKA Petr 19:SOLNIČKA Petr
MS24h.Brno.Start.003 MS24h.Brno.Start.004 MS24h.Brno.Start.005 MS24h.Brno.Start.006 MS24h.Brno.Start.007
121:MUSY Colette 17:KAŠE Jaroslav 71:HENDRIKS Tom 52:LEE Kangyoun 97:REDINI Monia 87:LAVARDA Remo 121:MUSY Colette 122:FIRMIN Nathalie 15:ONDRUŠ Jan 17:KAŠE Jaroslav 19:SOLNIČKA Petr 34:GULBIERZ Marek 14:DVOŘÁČEK Vlastimil 15:ONDRUŠ Jan 17:KAŠE Jaroslav 19:SOLNIČKA Petr 112:JUDOVÁ Martina 21:DOSTÁLEK Petr 18:OSLADIL Miroslav 20:HOFMAN Jiři
MS24h.Brno.Start.008 MS24h.Brno.Start.009 MS24h.Brno.Start.010 MS24h.Brno.Start.011 MS24h.Brno.Start.012
136:LEE Guija 15:ONDRUŠ Jan 14:DVOŘÁČEK Vlastimil 19:SOLNIČKA Petr 112:JUDOVÁ Martina 21:DOSTÁLEK Petr 18:OSLADIL Miroslav 17:KAŠE Jaroslav 16:HUNČOVSKÝ Martin 20:HOFMAN Jiři <detail obrázku> 52:LEE Kangyoun <detail obrázku> <detail obrázku>
MS24h.Brno.Start.013 MS24h.Brno.Start.014 MS24h.Brno.Start.015 MS24h.Brno.Start.016 MS24h.Brno.Start.017
<detail obrázku> 23:MAGROUN Mohamed 148:COSTA Jose Alves 74:NETO Sebastiao Ferr. 89:ORSI Sergio 89:ORSI Sergio 148:COSTA Jose Alves 89:ORSI Sergio Rusek junior jako doprovod
MS24h.Brno.Start.018 MS24h.Brno.Start.019 MS24h.Brno.Start.020 MS24h.Brno.Start.021 MS24h.Brno.Start.022
35:JAKUBIK August 36:MACHERZYNSKI Czeslaw 6:KHIROV Eduard 148:COSTA Jose Alves 81:HARTIKAINEN REIMA 69:SKARPSNO Egil 23:MAGROUN Mohamed 28:CONRAUX Emmanuel 57:TRANUM Henrik 90:PISANI Mario 25:PROVOST Dominique 8:ANISSIMOV Evgueni 101:REUTOVICH Irina
MS24h.Brno.Start.023 MS24h.Brno.Start.024 MS24h.Brno.Start.025 MS24h.Brno.Start.026 MS24h.Brno.Start.027
87:LAVARDA Remo 134:GAYTER Sharon 27:LEROUX Christian 124:BANASIAK Alicja 92:TARASCIO Vincenzo 81:HARTIKAINEN REIMA 32:GALLIK František 136:LEE Guija 33:ĎURKOVSKÝ Ivan 22:ORÁLEK Daniel 16:HUNČOVSKÝ Martin 102:EREMINA Galina
MS24h.Brno.Start.028 MS24h.Brno.Start.029 MS24h.Brno.Start.030 MS24h.Brno.Start.031 MS24h.Brno.Start.032
20:HOFMAN Jiři 14:DVOŘÁČEK Vlastimil 46:YLÄ-NIKKILÄ Pekka 21:DOSTÁLEK Petr 15:ONDRUŠ Jan 45:SILVENTOINEN Marko 9:KARNAUSHENKO Yuri 45:SILVENTOINEN Marko 128:SÖRÖS Erika 82:LISS HUGO 64:ALFHEIM, Per Gunnar 82:LISS HUGO
MS24h.Brno.Start.033 MS24h.Brno.Start.034 MS24h.Brno.Start.035 MS24h.Brno.Start.036 MS24h.Brno.Start.037
18:OSLADIL Miroslav 88:MAZZEO Antonio 120:SEMUR Joelle 122:FIRMIN Nathalie 123:BEC Brigitte 86:BAZZANA Lucio 94:DI VITO Lorena 84:WALLSTROM KENNY 31:SEMAN Peter 97:REDINI Monia 80:FRANZEN LEIF 159:BURGER Hans-Peter 147:PEEL Michael 195:ŠOUREK Jan 95:MOLING Monika 195:ŠOUREK Jan
MS24h.Brno.Start.038 MS24h.Brno.Start.039 MS24h.Brno.Start.040 MS24h.Brno.Start.041 MS24h.Brno.Start.042
60:KURODA MUNEHARU <detail obrázku> 199:WEISS Michal 188:SARAPATKA Pavel 105:TARASOVA Nadezda 105:TARASOVA Nadezda 54:ANDERSEN Jan Michael 108:MYTROFANOVA Kateryna
MS24h.Brno.Start.043 MS24h.Brno.Start.044 MS24h.Brno.Start.045 MS24h.Brno.Start.046 MS24h.Brno.Start.047
106:BORZYKH Tatyana 178:LINHART Miloš 106:BORZYKH Tatyana 63:YAEGASHI TOMOHIKO 140:KAMURA MASAE 196:TOMEŠ Jaroslav 143:OKANDA SACHIKO 59:KANAME SAKURAI 65:FRYKHOLM, Geir 67:JACOBSEN Ulf 75:BUDNIK VADZIM 37:BARAKONYI Lajos 126:CZIBOLYA Anna 174:KIRPPU Peeter 146:LE BAIL Pascal
MS24h.Brno.Start.048 MS24h.Brno.Start.049 MS24h.Brno.Start.050 MS24h.Brno.Start.051 MS24h.Brno.Start.052
146:LE BAIL Pascal 168:CHEN Ching Hui 152:LUSKANDL Lisa 38:FENDRIK László 39:KISS Zoltán 180:MARCHESI Ermes 13:SERYY Ivan 12:KHRISTENOK Valeriy 98:SENFTER Irene 99:TONINI Stefania 116:ILLETSCHKO Claudia 163:FAPŠO Michal
MS24h.Brno.Start.053 MS24h.Brno.Start.054 MS24h.Brno.Start.055 MS24h.Brno.Start.056 MS24h.Brno.Start.057
<detail obrázku> <detail obrázku> 73:NUNES Valmir 23:MAGROUN Mohamed 34:GULBIERZ Marek
MS24h.Brno.Start.058 MS24h.Brno.Start.059 MS24h.Brno.Start.060 MS24h.Brno.Start.061 MS24h.Brno.Start.062
17:KAŠE Jaroslav 55:CHRISTOFFERSEN Lars 2:BYCHKOV Vladimir 53:HENRIKSEN Alex C. V. 51:GRAF Karl 81:HARTIKAINEN REIMA 179:MAMMOLI Antonio 92:TARASCIO Vincenzo 3:KAZANTSEV Andrei 57:TRANUM Henrik 87:LAVARDA Remo 90:PISANI Mario 91:RUZZIER Sergio
MS24h.Brno.Start.063 MS24h.Brno.Start.064 MS24h.Brno.Start.065 MS24h.Brno.Start.066 MS24h.Brno.Start.067
66:HAVSTEIN, Kjetil 69:SKARPSNO Egil 101:REUTOVICH Irina 26:HARDEL Claude 148:COSTA Jose Alves 5:TIVIKOV Vladimir 16:HUNČOVSKÝ Martin 16:HUNČOVSKÝ Martin 74:NETO Sebastiao Ferr. 27:LEROUX Christian 14:DVOŘÁČEK Vlastimil 83:SKOGLUND KJELL-OVE 22:ORÁLEK Daniel 145:BAKIYE DURAN 84:WALLSTROM KENNY 134:GAYTER Sharon
MS24h.Brno.Start.068 MS24h.Brno.Start.069 MS24h.Brno.Start.070 MS24h.Brno.Start.071 MS24h.Brno.Start.072
84:WALLSTROM KENNY 134:GAYTER Sharon 32:GALLIK František 93:ZAVA Luca 149:GAJDOŠ Peter 32:GALLIK František 33:ĎURKOVSKÝ Ivan 96:NARDIN Maria Teresa 176:KREJČÍ Jiří 48:GEESLER John 46:YLÄ-NIKKILÄ Pekka 9:KARNAUSHENKO Yuri 102:EREMINA Galina 20:HOFMAN Jiři
MS24h.Brno.Start.073 MS24h.Brno.Start.074 MS24h.Brno.Start.075 MS24h.Brno.Start.076 MS24h.Brno.Start.077
19:SOLNIČKA Petr 31:SEMAN Peter 36:MACHERZYNSKI Czeslaw 136:LEE Guija 47:PIRRUNG Roy 4:USHAKOV Evgeniy 195:ŠOUREK Jan 130:REED Pam 40:MOLNÁR Péter 88:MAZZEO Antonio 119:JEHANNO Veronique 120:SEMUR Joelle 119:JEHANNO Veronique 120:SEMUR Joelle 44:KANKAANSYRJÄ Janne 131:POWELL Sandy 21:DOSTÁLEK Petr
MS24h.Brno.Start.078 MS24h.Brno.Start.079 MS24h.Brno.Start.080 MS24h.Brno.Start.081 MS24h.Brno.Start.082
44:KANKAANSYRJÄ Janne 131:POWELL Sandy 21:DOSTÁLEK Petr 45:SILVENTOINEN Marko 42:LEINONEN Seppo 95:MOLING Monika 95:MOLING Monika 122:FIRMIN Nathalie 124:BANASIAK Alicja 64:ALFHEIM, Per Gunnar 104:PALTSEVA Rimma 67:JACOBSEN Ulf 49:EPPELMAN Scott 144:HARTIKAINEN TORILL-F
MS24h.Brno.Start.083 MS24h.Brno.Start.084 MS24h.Brno.Start.085 MS24h.Brno.Start.086 MS24h.Brno.Start.087
59:KANAME SAKURAI 198:VASUTIN Volodymyr 18:OSLADIL Miroslav 75:BUDNIK VADZIM 105:TARASOVA Nadezda 105:TARASOVA Nadezda 178:LINHART Miloš 125:BÉRCES Edit 141:INAGAKI SUMIE 142:SATA FUMIE 186:PROKOP Karel 168:CHEN Ching Hui <detail obrázku>
MS24h.Brno.Start.088 MS24h.Brno.Start.089 MS24h.Brno.Start.090 MS24h.Brno.Start.091 MS24h.Brno.Start.092
128:SÖRÖS Erika 113:HŮRKOVÁ Dagmar 108:MYTROFANOVA Kateryna 72:SUYKERBUYK Jan 175:RAARUP Soren 174:KIRPPU Peeter 79:SHYNKAROU IVAN 52:LEE Kangyoun
MS24h.Brno.Start.093 MS24h.Brno.Start.094 MS24h.Brno.Start.095 MS24h.Brno.Start.096 MS24h.Brno.Start.097
92:TARASCIO Vincenzo 117:NEUHAUSER Gerlinde 135:THEVENET-SMITH Ramon 53:HENRIKSEN Alex C. V. 2:BYCHKOV Vladimir 96:NARDIN Maria Teresa 35:JAKUBIK August 6:KHIROV Eduard 40:MOLNÁR Péter 41:ROMÁN Attila 90:PISANI Mario 69:SKARPSNO Egil
MS24h.Brno.Start.098 MS24h.Brno.Start.099 MS24h.Brno.Start.100 MS24h.Brno.Start.101 MS24h.Brno.Start.102
28:CONRAUX Emmanuel 24:LEBON Loic 22:ORÁLEK Daniel 103:KOVAL Irina 16:HUNČOVSKÝ Martin 101:REUTOVICH Irina 26:HARDEL Claude 94:DI VITO Lorena 170:CHORUGENKO Leonid 198:VASUTIN Volodymyr 44:KANKAANSYRJÄ Janne
MS24h.Brno.Start.103 MS24h.Brno.Start.104 MS24h.Brno.Start.105 MS24h.Brno.Start.106 MS24h.Brno.Start.107
104:PALTSEVA Rimma 159:BURGER Hans-Peter 125:BÉRCES Edit 38:FENDRIK László 108:MYTROFANOVA Kateryna 113:HŮRKOVÁ Dagmar 71:HENDRIKS Tom 72:SUYKERBUYK Jan 140:KAMURA MASAE 51:GRAF Karl 1:BECKERS Paul 34:GULBIERZ Marek 116:ILLETSCHKO Claudia
MS24h.Brno.Start.108 MS24h.Brno.Start.109 MS24h.Brno.Start.110 MS24h.Brno.Start.111 MS24h.Brno.Start.112
66:HAVSTEIN, Kjetil 69:SKARPSNO Egil 166:HORÁK Pavel 24:LEBON Loic 48:GEESLER John 84:WALLSTROM KENNY 149:GAJDOŠ Peter 8:ANISSIMOV Evgueni 55:CHRISTOFFERSEN Lars 57:TRANUM Henrik 11:SOLODOVNIKOV Andriy 135:THEVENET-SMITH Ramon 185:BAINBRIDGE Roy 99:TONINI Stefania 112:JUDOVÁ Martina 196:TOMEŠ Jaroslav
MS24h.Brno.Start.113 MS24h.Brno.Start.114 MS24h.Brno.Start.115 MS24h.Brno.Start.116 MS24h.Brno.Start.117
14:DVOŘÁČEK Vlastimil 176:KREJČÍ Jiří 106:BORZYKH Tatyana 85:BARICHELLO Gastone 146:LE BAIL Pascal 155:BACHNER <detail obrázku> 47:PIRRUNG Roy
MS24h.Brno.Start.118 MS24h.Brno.Start.119 MS24h.Brno.Start.120 MS24h.Brno.Start.121 MS24h.Brno.Start.122
130:REED Pam 175:RAARUP Soren 86:BAZZANA Lucio 67:JACOBSEN Ulf 132:EHRET Stephanie 183:ŠIKULA Ivo 10:GHAMSARANOV Dymbryl 84:WALLSTROM KENNY
MS24h.Brno.Start.123 MS24h.Brno.Start.124 MS24h.Brno.Start.125 MS24h.Brno.Start.126 MS24h.Brno.Start.127
141:INAGAKI SUMIE 80:FRANZEN LEIF 142:SATA FUMIE 62:TAKADA RYUJI 84:WALLSTROM KENNY 174:KIRPPU Peeter 3:KAZANTSEV Andrei 108:MYTROFANOVA Kateryna <detail obrázku>
MS24h.Brno.Start.128 MS24h.Brno.Start.129 MS24h.Brno.Start.130 MS24h.Brno.Start.131 MS24h.Brno.Start.132
<detail obrázku> 47:PIRRUNG Roy 1:BECKERS Paul 54:ANDERSEN Jan Michael 54:ANDERSEN Jan Michael 164:GROTTO Antonio
MS24h.Brno.Start.133 MS24h.Brno.Start.134 MS24h.Brno.Start.135
128:SÖRÖS Erika 22:ORÁLEK Daniel 101:REUTOVICH Irina 75:BUDNIK VADZIM 76:HRYBAYEDAU MIKALAI 170:CHORUGENKO Leonid